Zadajte ID konkrétnej reality
 

Vaša hypotéka

Hypotéky, hypotéky, hypotéky.....

Vybaviť úver je dnes ľahké. Myslíte si to?
Vaša banka Vám už dala aj certifikát? A čo Vám ešte sľúbila ...?
Boli ste  v inej banke a zistili ste si aj podmienky konkurenčnej banky? Iba jednej, alebo ste si ich obehli viacej?

Nemáte na to čas, a spoliehate sa na tú prísľub Vašej banky?

Kto ten úver bude splácať? Vy???


Prísľub sa môže stať problémom.
Hypotekárny úver nie je vec jedného alebo dvoch rokov. Úver si beriete na niekoľko rokov a samozrejme, splácať ho budete VY. Je Vám jedno či zaplatíte mesačne o 20 € navyše  v mesačnej splátke len preto, že ste si nepreverili iné banky. Viete koľko to je v prepočte na 30 rokov?  A čo ak chcete úver predčasne splatiť? Informovala Vás Vaša banka o poplatkoch za predčasné splatenie úveru?

Prečo by to asi tak robila? Pracovník banky je ZAMESTNANCOM BANKY a poskytuje iba základné informácie, na ktoré sa pýtate, nič navyše. Vždy sú to predbežné kalkulácie, ktoré nie sú 100 %. 100 % istotu budete mať až po schválení úveru a predložení úverovej zmluvy. No a potom sa to stane!!! Úroková sadzba sa Vám pre "nejaký" nevysvetliteľný dôvod zvýši a Vám v tom momente už nič iné nezostáva, len podpísať. Pýtate sa: Prečo? .... Na otázky je už neskoro. V tom momente pracovník banky obhajuje banku, NETUŠÍ, ako sa to mohlo stať.  A mesačný poplatok za úver nie je 370 € ale 390 €.

Toto situácia občas nastane, ak pri riešení úveru sa klient rozhodol jednať len so svojou bankou, ktorá je "najlepšia". Banka sa spolieha na to, že nie ste informovaní, a že svojej banke zachováte vernosť. Vernosť Vám Vaše financie neznásobí. Na trhu je veľká konkurencia.

Skúste si trošku zrátať Vaše finančné možnosti a skúste možno o krok predbehúť Vašu banku. Spýtajte sa nás. Dajte si u nás vyhotoviť kalkuláciu z viacerých bánk. U nás to nič nestojí.

Spolupracujeme so všetkými bankami.
Nie sme zamestnancami banky a naše ponuky sú objektívne. Na trhu pôsobíme dosť dlho a vieme čo všetko a aké zľavy od banky žiadať.

Naša spoločnosť Vám bez problémov pri kúpe nehnuteľnosti vybaví úver v ktorejkoľvek banke. Vieme Vám zabezpečiť  ponuky bánk s viacerými možnosťani fixácie (viazanosti), rozhodnutie je len na Vás.
Napíšte nám na email: info@livereal.sk alebo zavolajte .

Riešime aj problémové úvery.
Pomôžeme Vám získať lepší úrok, zabezpečíme vyplatenie úveru úverom...

Prečo platiť viac, keď nemusíte.